Rekuperator to urządzenie, które pozwala zmniejszyć straty ciepła wynikające z wentylacji pomieszczeń. Możliwość odzyskiwania ciepła z usuwanego powietrza to główna zaleta rekuperacji, ale nie jedyna. System ten wyposażony jest w odpowiednie filtry, dzięki którym powietrze trafiające do naszego domu jest nie tylko świeże, ale i wolne od pyłów, zanieczyszczeń i owadów. Rekuperator podczas swojej pracy wymusza obieg powietrza, co pozwala na pozbycie się problemów z wilgocią oraz zapewnia komfortowe powietrze w naszym domu.

Rekuperacja to termin, który coraz częściej pojawia się w kontekście nowoczesnych, ekologicznych technologii stosowanych w naszych domach, mających na celu poprawić zarówno jakość naszego codziennego życia jak i znacznie obniżyć koszty ogrzewania naszych budynków.

Instalacje pomp ciepła, klimatyzacji i wentylacji wykonujemy głównie w następujących lokalizacjach : Łódź Teofilów, Łódź Żubardz, Łódź Radogoszcz, Łódź Złotno, Łódź Zdrowie, Łódź Karolew, Łódź Retkinia, Łódź Koziny, Łódź Śródmieście, Łódź Bałuty, Łódź Łagiewniki, Łódź Julianów, Łódź Nowosolna, Łódź Stoki, Łódź Widzew, Łódź Zarzew, Łódź Olechów, Łódź Janów, Łódź Andrzejów, Łódź Wiskitno, Łódź Chojny, Łódź Dąbrowa, Łódź Górniak, Łódź Kurczaki, Łódź Ruda, Łódź Rokicie, Łódź Lublinek, Łódź ulica Piotrkowska, Konstantynów łódzki, Aleksandrów łódzki, Pabianice, Rąbień