Klimatyzacja

Klimatyzacja Łódź

Kompleksowy serwis klimatyzatorów w Łodzi

Podstawową zaletą klimatyzacji jest zapewnienie nam komfortu termicznego Jest to niezbędne zarówno do pracy, jak i wypoczynku. Nie jest to tylko kwestia samopoczucia, ponieważ upały są niebezpieczne m. in. dla osób z chorobami kardiologicznymi lub problemami z układem oddechowym. Dla takich osób klimatyzacja to sprzęt wręcz zalecany. Nowoczesne urządzenia wyposażone są w szereg czujników wykrywających poziom temperatury, wilgotność powietrza, czy nawet jego zanieczyszczenia. Nie musimy się wiec zastanawiać, jakie parametry ustawić gdyż większość urządzeń potrafi samodzielnie je dostosować.

Klimatyzacja to nie tylko chłodzenie, urządzenia te dbają o nasz komfort przez cały rok. Szczególnie dobrze sprawdzają się w okresie przejściowym, gdy temperatury zewnętrzne nie spadają poniżej 0 stopni Celsjusza. Ich olbrzymią zaletą jest błyskawiczne działanie, więc jeśli chcesz podnieść temperaturę w pokoju, klimatyzator zrobi to w kilka minut i utrzyma zaproponowaną temperaturę.

W naszej ofercie znajdziesz:

✓ klimatyzację do domu i mieszkania,

✓ klimatyzację do biura,

✓ klimatyzację do obiektów przemysłowych i handlowych.

.

Instalacje pomp ciepła, klimatyzacji i wentylacji wykonujemy głównie w następujących lokalizacjach : Łódź Teofilów, Łódź Żubardz, Łódź Radogoszcz, Łódź Złotno, Łódź Zdrowie, Łódź Karolew, Łódź Retkinia, Łódź Koziny, Łódź Śródmieście, Łódź Bałuty, Łódź Łagiewniki, Łódź Julianów, Łódź Nowosolna, Łódź Stoki, Łódź Widzew, Łódź Zarzew, Łódź Olechów, Łódź Janów, Łódź Andrzejów, Łódź Wiskitno, Łódź Chojny, Łódź Dąbrowa, Łódź Górniak, Łódź Kurczaki, Łódź Ruda, Łódź Rokicie, Łódź Lublinek, Łódź ulica Piotrkowska, Konstantynów łódzki, Aleksandrów łódzki, Pabianice, Rąbień