Szeroki wybór klimatyzacji w atrakcyjnej cenie

Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona Odbiorców. Klimatyzacja Konstantynów Łódzki to szeroki asortyment urządzeń, które są u nas dostępne w atrakcyjnej cenie. Ponadto pomagamy dobrać sprzęt do indywidualnych oczekiwań, by zamówiony model był jeszcze korzystniejszy pod kątem codziennego użytkowania.

Na naszą klimatyzację Cię stać

Wokół klimatyzacji narosło wiele mitów, a jeden z nich dotyczy wysokiego kosztu związanego z zakupem, montażem i eksploatacją. Nasza oferta zaś jest tego całkowitym zaprzeczeniem. Można u nas zamówić urządzenia, które są wydajne, energooszczędne, a przy tym zakup takiego sprzętu nie wiąże się ze zbyt dużym wydatkiem.

W dodatku dokładnie pomagamy zapoznać się z klasą urządzeń, jaką nasz Klient jest zainteresowany, dzięki czemu otrzymuje dokładnie to, na czym mu najbardziej zależy, a przy tym nie musi wydawać majątku.

Szczególnym powodzeniem w naszej ofercie cieszą się standardowe klimatyzatory split, które należą zarazem do najbardziej zaawansowanych i ekonomicznych. Dobrze prezentują się na ścianie, a ich montaż nie jest ani czasochłonny, ani zbyt skomplikowany.

Jednak zachęcamy do zaznajomienia się z całą naszą ofertą, ponieważ z doświadczenia wiemy, że każdy nasz Odbiorca inaczej zapatruje się na kwestię związaną z kosztami. Dla jednych najważniejsza jest niska cena urządzenia, dla innych – mniejsze rachunki za prąd.

Mieszkanie, dom, biuro, lokal usługowy – wybierz naszą ofertę i odpowiedni klimatyzator

Bogata kolekcja klimatyzatorów jest na tyle szeroka, że możesz z powodzeniem znaleźć wśród naszych urządzeń te, które najlepiej będą mogły sprostać Twoim potrzebom. Jeśli potrzebujesz klimatyzacji do mieszkania – polecamy kompaktowe urządzenie, które pracuje cicho i wydajnie, a przy tym łatwo je zamocować w określonym miejscu.

W domach najczęściej instalujemy klimatyzację kanałową, jeśli powierzchnia budynku jest dość duża. Natomiast w przestrzeniach, gdzie jest wiele skosów i nierówności, dobrym wariantem może być urządzenie montowane przy podłodze. Nie zajmuje wiele miejsca, a masz gwarancję, że bez trudu wkomponuje się w taką skomplikowaną strukturę architektoniczną.

Do biur i lokali usługowych szczególnie polecamy klimatyzację kasetonową. Jej obecność w minimalnym stopniu wpływa na wystrój wnętrza. Chłodne powietrze rozchodzi się natomiast bez trudu we wszystkich kierunkach, docierając do każdego pomieszczenia, z jakim ta instalacja jest połączona.

Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego, dlatego montaż, serwis i sprzedaż klimatyzacji prowadzimy również na terenie Konstantynowa Łódzkiego.

Instalacje pomp ciepła, klimatyzacji i wentylacji wykonujemy głównie w następujących lokalizacjach : Łódź Teofilów, Łódź Żubardz, Łódź Radogoszcz, Łódź Złotno, Łódź Zdrowie, Łódź Karolew, Łódź Retkinia, Łódź Koziny, Łódź Śródmieście, Łódź Bałuty, Łódź Łagiewniki, Łódź Julianów, Łódź Nowosolna, Łódź Stoki, Łódź Widzew, Łódź Zarzew, Łódź Olechów, Łódź Janów, Łódź Andrzejów, Łódź Wiskitno, Łódź Chojny, Łódź Dąbrowa, Łódź Górniak, Łódź Kurczaki, Łódź Ruda, Łódź Rokicie, Łódź Lublinek, Łódź ulica Piotrkowska, Konstantynów łódzki, Aleksandrów łódzki, Pabianice, Rąbień